Hakkımızda

CanOzanPano 1986 yılında Yalçın İRİZALP tarafından İzmir’in Karabağlar ilçesinde 75m2 bir atelyede üretimine başlamıştır.
CanOzanPano şuan aile şirketi olarak Yalçın İrizalp (Elektrik Teknik Öğretmen), A.Ozan İrizalp (Makine Yüksek Mühendisi) ve Okan İrizalp (Elektrik Mühendisi) olarak şirketin yönetimini sürdürmektedirler.
CanOzanPano üretime başladığı ilk günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
CanOzanPano gelişen piyasa koşullarına uyarak; çalışanlarının eğitim seviyeleri,makine parkuru geliştirerek şuan 3000m2 kapalı alanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim teknolojilerinin tüm imkanlarından faydalanan tesiste kalite ve ileri teknoloji daha kısa sürede, daha düşük maliyetlerle üretilmektedir. CAD - CAM destekli üretim teknikleri, en son teknikler ile çalışan sac işleme, boyahane, mekanik montaj, elektromontaj ve sevk, komple bilgisayar sistemli EN 60439-1/A1 normlarına uygun test ünitesi, komplike karkas kurulum ve kaynak aparatlarının getirdiği avantajlar ile üretim için gerekli gücü sağlamaktadır.
Bugüne gelmiş olduğumuzda CANOZAN PANO komple elektrik sistemli panolar ve boş pano kabin imalatları alanında faaliyetlerine devam etmektedir.